Części do okien dachowych

Podczas budowy domu i montażu okien niezbędne będą również dodatkowe, rozmaite akcesoria. W związku z tym w naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone części do okien, które pomogą podczas etapu stawiania konstrukcji jak i też remontu danego pomieszczenia. Jeżeli zatem chcą Państwo upewnić się, że cały proces montażu okien dachowych przebiegnie bezproblemowo warto wyposażyć się w nasze części do okien. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą osoby, które szukają sposoby na szybką naprawę okien w domu - tutaj z całą pewnością znajdą to czego potrzebują.

Akcesoria okienne dostępne w naszym sklepie umożliwią Państwu montaż okien oraz przyczynią się do poprawy ich funkcjonalności. Wszystkie oferowane części są niezwykle solidne oraz trwałe - będą służyć z powodzeniem przez długie lata.

Części zamienne - prosta i szybka wymiana

Większość z dostępnych części do okien pełni nie tylko funkcję praktyczną ale również i ozdobną. Moskitiery pozwolą uchronić mieszkańców przed owadami dodając niepowtarzalnego wyglądu a nowe klamki okienne dadzą szansę na zabawę detalem w aranżacji elementów dekoracyjnych pokoju.

Wszystkie niezbędne części zamienne do okien Velux w jednym miejscu

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości akcesoria do okien dachowych Velux jak i okien dachowych innych producentów. Wśród oferowanych produktów znajdą się zarówno okucia okienne, zawiasy, klamki okienne czy też uszczelki do okien.

8. Części zamienne

Show
Overly
uszczelka-fakro
Overly
uszczelka
Overly
uszczelka-fakro

Okna dachowe

Okna dachowe – Rolety – Markizy i Schody

Coraz częściej można zaobserwować sytuację w której to inwestorzy decydują się na budowę domu wraz z poddaszem użytkowym. W takim przypadku niezbędnym elementem konstrukcyjnym okazują się być okna dachowe. Ich funkcja polega nie tylko na doświetleniu wnętrza ale również staje się istotnym elementem aranżacyjnym, który wpływa na klimat i charakter danego pomieszczenia.

Okna dachowe a okna fasadowe

Mimo, że okna dachowe jak i fasadowe pełnią analogiczną funkcję to różnią się jednak pod względem konstrukcji oraz montażu. Główną różnicę stanowi kołnierz uszczelniający. Elementy takie jak przeszklenie czy też rama są już jednak stosunkowo podobne do okien fasadowych. Podczas doboru okna dachowego należy szczególną uwagę zwrócić na jego sposób sterowania, otwierania jak i też parametry termoizolacyjne.

Materiał z jakiego wykonane są okna dachowe

W przypadku okien dachowych najpopularniejszym materiałem służącym do ich konstrukcji jest klejone warstwowo drewno oraz PCV. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z technologią warstwowego klejenia drewna, które zapewnia ramom znacznie większą odporność i wytrzymałość. Okna plastikowe to wybór obecnie nieco mniej popularny przez fakt, że nie znoszą one tak dobrze długotrwałego oddziaływania czynników atmosferycznych na jakie narażone są okna dachowe.

Metody sterowania oknami dachowymi

Na chwilę obecną klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma sposobami sterowania oknami dachowymi. Pierwszy i najpopularniejszy to ręczna obsługa przy wykorzystaniu specjalnych drążków. Druga opcja to sterowanie automatyczne pozwalające na kontrolę okna dachowego za pomocą pilota bądź łącznika ściennego.

© ba ba
facebook